ŠÁRKA BERANOVÁ - designerka

Korespondence:

Kakosova 1037/1, Praha, 155 00

Telefon:      +420724787969

E-mail:      info@sarkaberanova.cz

 

Stáhni si zdarma e-book:

PRVNÍ 4 KROKY K INTERIÉRU SNŮ

aneb nahlédnutí pod pokličku profese designerky

Co všechno je potřeba udělat a na co byste měli myslet, než se pustíte do změny svého interiéru?

To vše najdete v ebooku, který jsem pro Vás připravila zdarma ke stažení.

Jakýkoliv prostor je pro mě výzvou! Vždy pracuji dle přání a potřeb klienta i prostoru, interiér je pak přímo jemu na míru.

Jsem ráda, že se mi do rukou dostal tento e-book. Uvědomila jsem si, že často moje impulzivnost může být na škodu. Děkuji moc za tipy, jak si sednout a jak pracovat se záměrem něco v bydlení změnit. Otázky v e-booku mi pomohly utřídit si, co vlastně chci. Děkuji.

Ludmila Spáčilováhomeopat / www.homeoporadna.eu

MOJE SLUŽBY

NÁVRH DISPOZICE

Nejdříve se seznámím s Vámi. Posedíme u čaje nebo kafe v prostoru, který spolu budeme přetvářet. A pokud to není možné, můžeme se sejít u Vás doma nebo v nějaké klidné kavárně. Mým úkolem bude pozorně naslouchat a zjistit všechna Vaše přání a potřeby. Co nejdříve si pak změřím interiér nebo použiji stávající dokumentaci, pokud je k dispozici. Na další schůzku už pak přinesu prvotní návrhy dispozice. To obsahuje i přibližné rozmístění nábytku, pohledy na stěny a půdorysy. Po domluvě můžu přinést návrhů více.

NÁVRH STYLU

V tomto kroku spolu vybereme barvy, materiály a dáme styl Vašemu prostoru. Můžeme už přemýšlet nad konkrétními výrobky. Někdy je už od začátku jasné, že je třeba některý nábytek či jeho části vyrobit na míru. Proto se na této schůzce již může rozhodnout například konkrétní vzhled kuchyně nebo obývací stěny apod. To proto, aby se v rámci úsporu času mohla zadat práce truhlářům a ostatním řemeslníkům.

REALIZACE

Ráda pro Vás zařídím i realizaci daného projektu. Koupi zařizovacích předmětů, nábytku, doplňků atd. a jejich dodání / montáž na správné místo. Katalog produktů - další služba, která přechází realizaci nebo Vám pomůže k tomu, abyste si návrh mohli sami zrealizovat. Zde již přicházejí na řadu reálné produkty. Vyberu pro Vás ideální zařizovací předměty, nábytek, osvětlení, doplňky, stínění, ... Dostanete katalog produktů, kde bude seznam vybraných věcí s orientačními cenami, kde je můžete vidět a případně zakoupit, kontakty na prodejce. Popřípadě výkresy nábytků na míru připravené pro truhláře.

O prostoru jsme přemýšleli sami, žádné řešení, které jsme vymysleli, se nám ale nezdálo optimální. Proto jsme se rozhodli využít služeb pí. Beranové. Očekávali jsme návrh dispozičního řešení, který jsme my neměli a přitom by nás zaujal. Pár nových myšlenek jsme získali. Ohledně jednání, iniciativy, ochoty pí. Beranové můžeme pouze chválit, nakonec udělala víc, než jsme očekávali (zejména v oblasti doplňků), proto i poměr cena vs. výkon dávám MAXIMÁLNÍ 🙂

rodina Dostálova, Praha

Projekt byl zadán anonymně s ohledem na žádost klienta, v některých bodech nebyly naplněny skutečné představy investora, to však z důvodu anonymity je pochopitelné. Investoru však poskytnutý návrh pomohl v utříbení dalších potřeb. Projekt byl však připraven rychle, což investor ocenil.

Lukáš VítůArea Sales Manager at TON a.s. / www.ton.eu

Paní Šárka navrhla řešení budoucího krámku/kavárničky včetně úložných prostor pro naší rodinu naprosto skvěle. Při jednání byla vždy vstřícná, milá a ochotná, má spoustu nápadů. Pokud budeme potřebovat do budoucna ještě něco v tomto směru řešit, určitě se obrátíme opět na ní!

rodina Brožova, okres Kladno

MOJE PROJEKTY

Běžně si každý myslí, že jakýkoliv projekt, který designerka vytvoří, se hned po jeho realizaci vyfotí a vloží na web. Jenže praxe je většinou jiná. Buď zákazník nedá souhlas s focením svého prostoru - přeci jenom je to jeho soukromí. Nebo si nakonec zákazník během realizace zakoupí nábytek a předměty, které se do celého konceptu nehodí nebo tam nepasují svými rozměry a tím "zkazí dojem" dobře odvedené práce. Samozřejmě je v tom případě nejdůležitější, že se cítí jako doma.

A někdy nastane období, kdy se jen tvoří návrhy dispozicí s tím, že zákazník již má své známé, řemeslníky a dodavatele, kterým moji práci předá k realizaci.

Pokud máte zájem, na několik mých "prezentovatelných" projektů se můžete podívat níže nebo po kliknutí na tlačítko.

UKÁZKA PROJEKTU

Lysá n. Labem - návrh showroomu pro firmu Living Prague.

V rámci víkendové praxe ve firmě Living Prague, která se zabývá návrhy itneriérů na klíč, jsem kromě jiných projektů měla možnost sama zpracovat budoucí vzhled showroomu. Původně měla tato společnost spolupracovat na výstavbě projektu Zahrada to je život. Bohužel z tohoto spojení sešlo a tak se projekt nerealizoval. 

UKÁZKA PROJEKTU

Kamenice - projekt v rámci studia na Design škole.

Nejdříve jsme se jeli podívat na téměř dokončenou stavbu rodinného domu, který stojí v Kamenici u Prahy. Sešli jsme se tam s majiteli objektu, kteří nám sdělili svoje požadavky a přání k návrhu pro jejich největší prostor - obývací část spojenou s kuchyní a jídelnou. Základními kameny byly betonová stěrka, dřevo, vzdušnost a větší plocha na válení se jen tak u krbu.

V této části najdete mé poslední články.

Přeji příjemné čtení.

Jak mám zakrýt okna?

Záclona a závěs na garnýži nebo to jde i jinak? Také se někdy ptáte: Jak mám zakrýt…

Celý článek

Designer, který chce lidi překvapovat - Tokujin Yoshioka

„Chci lidi překvapit v tom nejjednodušším stylu a vždy chci vytvořit něco, co ještě nikdo jiný nevytvořil“. Seznamte…

Celý článek

Proč bychom měli používat LED?

Posviťme si na SVĚTLO v interiéru Co je to ten KELVIN? Barva světla se udává v Kelvinech…

Celý článek